B2cmd Bakımları

Kuru Ciltler İçin Nem Bakımı

Yoğun Nem Formülü Serisi’nin eşsiz aktif içerikleri ekstra olarak nem oranını ve yoğunluğunu arttırıcı etki yaparken, hidrasyonun uzun süre ciltte kalmasını sağlayarak cildin üst katmanındaki tabakanın nem tutma haznesini arttırır ve dış faktörlerin zararlı etkilerine karşı koruyucu bir etki sağlar.

Karma ve Yağlı Cilt Bakımı

Yağlı ve problemli ciltlerde, iltihaplanma sürecini ve cildin problemli görünümünü etkisiz hale getirip, sebum üretiminin normal düzeye gelmesini sağlar. Cilde temiz, berrak ve mat bir görünüm sağlar

Hassas Cilt Bakımı

Hassas ciltler için yatıştırıcı ve güçlendirici bu bakım ciltteki kızarıklıkların azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda da hassasiyetin yatışmasına destek olur.

Olgun Cilt Bakımı

Elastikiyetini kaybetmiş ve yıpranmış ciltler için özel olan bu bakım sayesinde ciltte kırışıklık ve ince çizgileri soldurarak yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.

 

Göz Çevresi İçin Yenileyici Bakım

Ödem giderici özelliğinin yanı sıra mikrosirkülasyonu artırarak göz çevresi bölgesinin en büyük problemi olan koyu renk halkalanmalar ve ödemler üzerinde etki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Yağlı Problemli Ve Akneli Bakımı

Fazla sebum üretimini dengeleyerek cilde tazelik ve matlık kazandırır. İçerisinde bulunan salisilik asit yağ bezelerinin ürettiği sebuma etki edebilir ve çözünerek kalınlaşmış cilde ve ölü hücrelere ulaşır. Böylelikle cildin daha temiz, canlı ve mat görünmesine yardımcı olur.

Olgun Ciltler İçin Hyaluronik Asit Ve Peptit İçerikli Yaşlanma Karşıtı Bakım

Genç cilt hücreleri hızla kendini yenilerken artan yaşla birlikte hücrelerin yenilenmesi yavaşlar. İnce çizgi ve kırışıklıklar, elastikiyet kaybı ve yüz kontüründe ki değişim, cilt fonksiyonlarının azalmasının bir sonucudur. Cildin yenilenmesi yavaşlar, kolajen ve elastin üretimi azalır. Seride kullanılan Hyaluronik Asit, dokularda bulunduğu için cildin esnekliğini korumakta, stabil bir durumda tutma ve kolajen liflerinin oluşumunda bakım görevi üstlenmektedir.

24K Altın Antı-Agıng Tedavi & Bakımı

24 Ayar Altın bakımı, cilde yoğun miktarda nem depolamasının yanı sıra, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Kolajen azalmalarını ve elastin bozulmasını yavaşlatan Altın Kürü cildin sıkılaşmasına önemli bir katkı sağlar.

Arbutin Leke Açıcı ve Nemlendirici Tedavi & Bakımı

Arbutin Leke Açıcı & Nemlendirici Bakım Seti içerisinde bulunan Arbutin ve bitki özleri sayesinde cilt lekelerine karşı maksimum etki sağlar. Arbutin yeterince yüksek konsantrasyonda kullanıldığında cilt tarafından emilir ve cilt renginde açılma gözlemlenir. Gücünü Arbutinden alan bu set, cildin tüm katmanlarına dernşemesine nüfuz ederek, güneş ve benzeri faktörlerle ortaya çıkan renk kaybını önleyen bileşenlere sahiptir. Özellikle leke-kırışıklık giderme ve leke arındırma eksenli tedavilerde endikedir.

Altın & Botoks Arı Zehri Tedavi & Bakımı

Cildin elastik ve yeniden canlanmış görünmesine yardımcı olur. Nemlendirici özelliği yanı sıra kolajen lif oluşumunu sağlar ve cildin doku durumunu düzeltir. Hücre yenilenmesini ve dolayısıyla onarım mekanizmasını harekete geçirir. Bu set, Arı Zehri ve Altın ile aktif elementlerin cilde nüfuzunu sağlarken enjeksiyonsuz botoks konforu sunar. Arı Zehrinin hücre ömrünü uzatıcı etkisi ile altının hücre fonksiyonlarını dengeleyici etkisi sayesinde cilt bakım sentezini başarıyla sonuçlandır.

Salyangoz Anti –Agıng Etkili Tedavi & Bakımı

Salyangozun mukusa benzer sıvısı proteinler, glikolik asit, hyaluronik asit, enzimler ve peptitlerce zengindir. Antioksidan etkiye sahip bu muhteşem öz; salyangozun kendi kabuğunu onarıp, yenilemek için kullandığı yapılandırıcı bir maddedir. Özellikle cilt üzerindeki hasarlarda etkili olan, protein, vitamin ve kalsiyum barındıran Allantoin içerir. Güvenli ve etkili bir biçimde cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır.

Karboksi CO2 Ultra Bohr Etkili Terapi Bakımı

KARBOKSİ TERAPİ BAKIM UYGULAMASI ciltte oluşan / oluşmuş iltihabı ve akne oluşumunu engelleyerek doğal bir iyileşme kaynağı sunar. KARBOKSİ TERAPİ BAKIM UYGULAMASI cildin ideal olarak yağ ne nem dengesini sağlamaya yardımcı olurken var olan leke ve çizgilerde gözle görülür açılma sağlar.

Kolajen ++ Kompleks Maske Bakımı

Üçlü kolajen etkiye sahip olan bu maske %95 oranında ciltte bulunan kolajen dokuyla birebir benzerlik taşımaktadır.

Bu sayede cilde emilimi ve kabulü en üst seviyededir. Kolajen molekülleri nem desteği sağlarken kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur.

Cildin doğal dengesini korurken cildi onarmaya, rahatlatmaya ve tahrişleri azaltmaya destek olur.

Lifting ++ Kompleks Maske Bakımı

Saf Marin & Mineral karışımdan oluşan İyonik enerji Maskesi %95 oranında ciltte bulunan kolajen dokuyla birebir benzerlik taşımaktadır. Bu sayede cilde emilimi ve kabulü en üst seviyededir.  Yoğun nem vermenin yanı sıra sağlıklı dermal yapıyı güçlendirir, yüz hatlarında incelme sağlar. Mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Kuru ve Olgun Ciltler Onarıcı Altın ve Argan Anti – Aging Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Güneş (UV zararlı ışınları), sigara , stres, çevre kirliliğinin olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak hücrelerin yenilenmesini sağlar ve cildi canlandırır. İçeriğinde bulunan Argan Yağı sayesinde cildi serbest radikallerin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken kolajen ve elastin sentezi üzerinde etki göstererek cildin sıkılaşmasını sağlar. 24 Ayar Altın Tozu , gözenekleri sıkılaştırarak cildin nem dengesini korur ve cilde mükemmel ışıltı sağlar.

Olgun ve Yorgun Görünen Ciltler İçin Yenileyici Havyar ve Gümüş Sıkılaştırıcı Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Havyar bakımı, içerdiği A, D ve B Vitaminleri , protein, Omega 3, peptid ve aminoasitlerle hücrenin yeniden yapılanmasını destekler, cildi güçlendirir ve yeniler. Hücreleri onararak yenilenmeleri için harekete geçirir.

Cildin doğal nem dengesini geri kazandırır. Sarkmış dokuları gerginleştirir, yüz ovalinin şekillenmesine yardımcı olur. Mimik çizgilerini azaltır.

Yağlı, Problemli ve Akneli Ciltler Arındırıcı Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Cildi derinlemesine temizleyerek cilt üzerindeki yağı absorbe eder. Sivilce karşıtı içerikler, akneye sebep olan faktörlerin kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Cilt yüzeyindeki kirin ve fazla yağın ortadan kaldırılmasına katkıda bulunur. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak, onarıcı etki sağlar, pürüzsüz ve aydınlık görünüm yaratır.

Mat, Cansız ve Soluk Ciltler Antioksidan Özellikli Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Bakımın ana içerikli maddesi Üzüm Ekstratı ciltte kolajen liflerin oluşumu üzerinde düzenleyici faaliyet oluşturur. Üzüm ezmesinin içinde bulunan taneler, cildin kolajen sentezini destekleyerek yeniden yapılandırmasına yardımcı olurlar. Cildin doğal hücre yenilenme sürecini en iyi hale getirerek, daha aydınlık, sağlıklı ve düzenli olmasını destekler.

Hassas ve Kuperozlu Ciltler Anında Yatıştırıcı Etkili Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Çilek cildi ölü hücrelerden arındırmasının yanı sıra ciltteki pigmentasyon oluşum sorununu giderir. Ayrıca cildin esnekliğini artırarak mükemmel bir pürüzsüzlük sağlar. Güçlü antioksidan etkisi ile serbest radikallerden cildi korur. Kullanıldığı anda uygulama alanını rahatlatır, hassasiyeti azaltır, cildin doğal parlaklığı ve pürüzsüzlüğünün geri kazanmasını sağlar.

Yağlı, Karma, Siyah Noktalı Ciltler İçin Arındırıcı Soyulabilen Kömür Maskesi

Kömür Tozu ciltte bulunan siyah nokta ve yağları kendine çeker. Özellikle Yağlı, Problemli ve çok sayıda siyah noktası olan ciltler için uygundur. Cildi çok iyi temizler, fazla yağı alır, fazla yağdan oluşan cilt parlaklığını engellemeye ve Sebum dengesini sağlamaya yardımcıdır. İçeriğinde bulunan diğer etken maddeler sayesinde leke ve koyulukları da aydınlatarak ipeksi bir görünüm sağlanmasını destekler. Özel formülü ile cildin bütünlüğünü ve sıklığını artırmaya yardımcı olur.

Anti-Aging Etkili Ginseng Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Ginseng uyarıcı özelliğinin yanı sıra C, E, B Vitaminleri, mineraller ve aminoasitler özellikle Arjinin yönünden zengindir.

Cildin doğal hücre yenilenme sürecini en iyi hale getirerek, daha aydınlık ve sağlıklı olmasını destekler.

Soğutucu Şekillendirici Arındırıcı Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Ciltte anında soğukluk hissi yaratarak, sıcak ve hassas bölgeyi yatıştıran bu bakım hafif jel dokusu sayesinde ciltte serinlik hissi yaratır. İçerdiği etken maddeler sayesinde değişen çevresel koşullara karşı etkin bir nem sağlayarak ince çizgi ve kırışıklıklarda azalmaya yardımcı olur.

Problemli Akneli Ciltler İçin Çay Ağacı İçeren Antiseptik, Antibakteriyel ve Arındırıcı Soyulabilen Yüz Maskesi Bakımı

Cildi derinlemesine temizleyerek cilt üzerindeki yağı absorbe eder. Sivilce karşıtı içerikler, akneye sebep olan faktörlerin kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Cilt daha aydınlık, berrak ve pürüzsüz hale gelir.

Nano Teknoloji Platin Nem Bakımı

Yoğun nem veren bu bakım, nem ve ton kaybı sorunu olan, ışıltısını kaybetmiş ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Nemsizlikten kaynaklı ince çizgi ve kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur.

Özel Nano teknolojisi sayesinde etken maddenin cildin en alt katmanına inmesine yardımcı olur. Böylece cildin ışıltılı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Nano Teknoloji Platin Havyar Bakımı

Gücünü ve ışıltısını kaybetmiş yorgun ciltlerde, içeriğinde bulunan yoğun besleyici havyar özleri ve saf platin sayesinde cildin direncini yeniden kazandırmak üzere formüle edilmiştir. Havyar özü ciltteki nemi nemi sabitleyerek kalitesini arttırır ve güçlendirir. Cildin onarıcı fonksiyonlarını harekete geçirerek sağlıklı ve ışıltılı bir cilt elde etmeye yardımcı olur.

Nano Teknoloji Platin Kök Hücre Bakımı

İçeriğinde bulunan Elma Kök Hücresi sayesinde yaşlı, hasar görmüş cilt hücreleri yerine çok daha sağlıklı ve genç görünümlü cilt hücrelerinin oluşmasına yardımcı olur. Var olan genç cilt hücrelerini korur, cildin kendini yenilemesi ve hasarlı hücreyi tamir etme kapasitesini arttırır. Böylece cildin çok daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlamayı hedefler.

Nano Teknoloji Platin Kolajen Bakımı

Elastikiyet kaybı olan tüm ciltlerde, elastin ve kolajen sentezini destekleyen bu özel bakım B2CMD laboratuvarında özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan deniz kolajeni, deniz bitkileri ve aminoasitler ile zenginleştirilmiştir. Böylece cildin hücre desteğini güçlendirerek canlılık sağlar. Yosun Özü ise ciltte sıkılaşma sağlayarak yoğun elastikiyet kazandırır.

 

Nano Teknoloji Platin Lifting Bakımı

İçerisinde bulunan değerli aktif maddeler sayesinde cildi besler ve korur, elastikiyetini kaybetmesini önler.

Saf platin sayesinde cildin direncini yeniden kazandırmak üzere formüle edilmiştir. Güçlü lifting ve oksijenlendirme etkisiyle ciltte canlanma sağlar.

Cilt yüzeyinde dolgunlaştırıcı etkisi sayesinde, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltarak, cilde daha pürüzsüz, esnek ve yumuşak bir görüntü kazandırır.

 

Altın Kolajen Maske Bakımı

Cilde uygulandığı ilk andan itibaren tüm katmanlara etki ederek hücre metabolizmasını arttırır ve cildin enerji üretmesini sağlar. İçeriğinde bulunan özel etken maddeler ile kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına, hücre yenilenmesini hızlandırarak cilt sarkmalarının azalmasına destek sağlar.

 

Arı Zehri Kolajen Maske

İçeriğinde arıdan elde edilen Arı Zehri bulunan bu bakım, protein bakımından son derece zengindir. 

Bu sayede dolaşımı arttırarak  çok daha fazla kolajen üretilmesine, dolgunluk etkisine, ciltteki çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Ayrıca özel etken maddeler sayesinde hücre yenilenmesini hızlandırarak cilt sarkmalarının azalmasına destek sağlar.

 

Salyangoz Kolajen Maske Bakımı

İçeriğindeki Salyangoz özünden elde edilen özel etken madde sayesinde, cilt hücrelerinin yenilenme sürecini hızlandırır, cildimizde var olan elastin ve kolajen ile birlikte işlev göstererek cildinizi daha esnek ve pürüzsüz yapar.

E vitamini ve Kolajen içerikleri sayesinde yorgun cildi besler ve parlaklık kazandırır.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis