Hakkımızda

Son Teknoloji ile Güzelliğe Hoşgeldiniz..

MACSLIM Dünya’nın en prestijli markalarından olan BIODRAGA, B2C MD, Natural Secret, BIODROGA MD ve BIOLINE JATO  ürünleri ile çalışan sayılı güzellik merkezlerinden biri olup, kullandığı dermokozmetik ürün kalitesiyle, cihaz kalitesine de büyük önem veren ve yüksek kalite Alman üretimi son teknoloji cihazlarla donatılarak yaptığı yatırımla dikkatleri üzerine çekmiş, “Kendini Keşfet” sloganı ile güzelliğe dair her konuda maksimum kaliteli ve kişiye özel Special Care ve Luxury Care hizmet anlayışıyla güzelliğin tek adresi olma felsefesini benimsemiş Güzellik, Estetik ve Kişisel Bakım merkezidir. Ayrıca BOBBI BROWN uygulama ve satışı yapan tek güzellik merkezidir.

“Bu teknolojide Türkiye’nin lüks güzellik merkezleri arasında ilk sıralara adını yazdırmıştır.”

Diğer güzellik merkezlerinden farklı olarak, alanında oldukça donanımlı ekibi ayrıca Doğuş SPA Group’un Türkiye’de ki en iyi eğitmenlerinden oluşan kadrosundan da yoğun eğitim ve sertifika almıştır. Profesyonel ekibi, aynı zamanda yaşam koçları tarafından müşteri ilişkileri, huzuru ve stressiz iletişim kurma eğitimlerini düzenli olarak almaktadırlar. Ekibin yanı sıra Türkiye çapında tanınan, mesleğinin duayeni profesyoneller ile çalışan MACSLIM, siz değerli misafirlerimiz için maksimum kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

“İleri görüşlü kurumsal yapısı ile çalışanlarının da mutluluğu için her daim aktiviteler düzenleyerek müşterilerine de bu enerjiyi aktarmaya çalışmaktadır.”

Dünya’da ameliyatsız yüz gerdirme olarak bilinen “HIFU” teknolojisine sahip acısız en iyi sonuç veren cihazdan, Fiber Optik teknolojisi ile çalışan Dünya’da ki ilk ve tek Acısız Ütüleme Diode Lazer Epilasyon cihazına sahip MACSLIM, cihaz portfolyosun da sayısız son teknoloji cihazlarla, sektörün en lüks güzellik merkezi konumundadır.

“İşinizi şansa bırakmayın! Alman teknolojisi ile güzelliğe bir adım daha yakın olun! Unutmayın siz her şeyden değerlisiniz.”


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis