Nefertiti Plus Örümcek Ağı Uygulaması

Örümcek ağı estetiği( Nefertiti Plus Örümcek Ağı Uygulaması);  ameliyatsız yüz ve gıdı canlandırma, germe ve form kazandırma işlemidir. İlerleyen yaşa ve yer çekimine yaşa bağlı olarak zamanla oluşan ince çizgiler; bununla birlikte sağlıksız beslenme, kötü hava koşulları ve sık sık kilo alıp vermeye bağlı olarak, daha da derinleşmeye başlar. 

Özellikle yüz bölgesinde yalnızca çizgilerin oluşmasına değil, ayrıca gıdığın ve yanakların sarkmasına ve böylece yüzün giderek ovalleşmesine neden olur. Yüzünüzdeki değişimi eski fotoğraflarınıza bakarak çok daha net bir şekilde anlamaya başlarsınız.

Örümcek ağı tekniği (Nefertiti Plus Örümcek Ağı Uygulaması) işte bu noktada estetik cerrahi yöntemlerine alternatif olup, cerrahi uygulama gerektirmeyen (ameliyatsız)  yüz gençleştirme uygulaması olarak, ciltteki olası sorunları çözümlemenize fayda sağlar.

Örümcek ağı estetik uygulamasında, senelerdir cerrahi kullanımı olan  polidioksanon ipler ve bu ipleri cilt altına yerleştirmek amacıyla ince uçlu iğneler kullanılır. Vücuda hiçbir yan etkisi bulunmayan bu medikal ipler (cerrahi operasyonlarda kullanılan ipler), çok ince uçlu iğneler vasıtasıyla cilt altı dokusuna tıpkı örümcek ağı gibi işlenir.

Ameliyatsız (cerrahi uygulama gerektirmeyen), ip ile yüz germe uygulaması olarak da söyleyebileceğimiz örümcek ağı estetiği uygulaması temelinde; azalan kolajenin yerine, bedenin yeniden kolajen üretmesini sağlayıcı  bir mekanizma vardır.

Sorunlu olan alana işlenen ipler, aynı zamanda kuvvetli lifting etkisi de sağlar. Vücut bu duruma reaksiyon vererek, anında biyolojik olarak fibroblast, elastin ve kolajen üretmeye başlar. Bununla birlikte lifting etkisi de çifte katlanmış olur.

Cilt  toparlanır, gerilir ve canlanır. Örümcek ağı tekniği ile yüz ve gıdı germe uygulaması (Nefertiti Plus Örümcek Ağı Uygulaması), diğer iple yüz germe veya iple yüz asma olarak geçen uygulamalardan, işte bu noktada ayrılmaktadır. Etki, yöntem ve işleyiş mekanizması oldukça farklıdır.

Neden Örümcek Ağı Estetiğini (Nefertiti Plus Örümcek Ağı Uygulaması) Tercih Etmelisiniz?

Ameliyatsız(cerrahi uygulama gerektirmeyen) yüz ve gıdı gençleştirme teknikleri içinde en etkili sonuçların alınabildiği Örümcek Ağı Estetiği; kısa sürede uygulanan, sosyal hayattan koparmayan, morluk ve şişlik gibi cerrahi işlemler sonrası komplikasyonlarına yol açmayan, gelişmiş bir uygulamadır. Örümcek ağı estetiği yaptıranlar,  tekniği en çok “basit bir uygulama sayesinde cilt germe işleminin başarıyla yapılması” sebebi ile  tercih ettiklerini ve sosyal hayattan kopmadan, hemen işlem sonrasında makyaj dahil yaparak merkezden ayrıldıkları için sıcak baktıklarını belirtiyorlar.

 Örümcek ağı estetiği uygulamasından hemen sonra cilt canlanmaya başlar; cilt tipine, beslenme tarzına ve mevcut yaşa bağlı olarak gelişimini devam ettirir. Örümcek ağı estetiği etkisini 2-3. aydan başlayarak belli ediyor ve yine kişinin yaşam tarzına göre ortalama 3 sene kadar etki mekanizmasını koruyor. Tekrarlanabilir bir uygulama olması sebebiyle yaptıranların tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Yaşınızı uygulama yaptırdığınız yaşta donduruyorsunuz, diyebiliriz. Bu şekilde tekrarlayarak yapılan ameliyatsız uygulamalar, yaşa bağlı olarak azalan kolajen üretimini uyarır ve genç görünüm için fayda sağlar.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis